KONST / Litografier / Färglitografi 8805166
nr 880 5166
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Lasse Åberg (f. 1940), EA (konstnärens exemplar), signerad, motivet: 39x50
Utrop:
400 kr
Såld:
700 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:28:00
200 kr
250 kr
600 kr
500 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg